FUEGRO ROZDAJE HAJS #7

FUEGRO ROZDAJE HAJS #7

No co tu dużo gadać, 18 grudnia 2021, już po raz 7 Fuegro organizuje spotkanie zainteresowanych kolektywów, grup lub inicjatyw dotyczące rozdysponowania środków w wysokości 8000 zł.
Zgłoszenia z propozycjami prosimy składać do dnia 30.11.2020, wysyłając e-mail z opisem Waszego projektu na adres: fuegro(at)autistici[dot]org.
Po 5 grudnia mailowo zaprosimy wybrane, spełniające wymogi formalne projekty na spotkanie, które odbędzie się 18 grudnia w Warszawie.
W zależności od sytuacji zdecydujemy czy odbędzie się ono na żywo co preferujemy. Ale wciąż musimy brać pod uwagę konieczność spotkania online, jak to miało miejsce rok temu lub hybrydowego.
Podczas spotkania wspólnie z Wami zdecydujemy, które projekty chcemy wesprzeć finansowo i jaką kwotą.
Dodatkowo będzie to jak zwykle okazja do poznania się lepiej nawzajem i podzielenia własnym zapleczem i infrastrukturą, tak aby wesprzeć zgłaszane projekty także pozafinansowo.
Dotychczas Fuegro wsparło ponad 50 projektów, grup i działań! Sami również w tym roku dołożyliśmy dużo pracy i starań w ‘podróży dla życia’ delegacji Zapatystxek po kontynencie oraz przygotowujemy nowy projekt o którym mamy nadzieję, że niebawem!
Na więcej pytań znajdziecie odpowiedź w dziale FAQ naszej strony.